HİZMETLERİMİZ

Çocuk Bakıcısı

Çocuk ya da bebek bakımı başlı başına oldukça zor ve sabır isteyen bir iştir. Bu nedenle yeni anne olmuş olanlar, doğum sonrasında işe başlaması gereken anneler için bebek/çocuk bakıcısına başvurma çözümü en ideal olanıdır.

Hasta / Yaşlı Bakıcı

Yaşlıların yaşam kalitesini yüksek tutabilmek adına size özel istihdam çözümleri her zaman gereklidir. Sevdiklerinizin yanında olamadığınızda, onlarla sizler gibi ilgilenecek olan personele ihtiyacınız olacaktır.

Yatılı Aile Hizmeti

Güvenilir ve ev işlerinde yardımcı becerikli
yatılı aile hizmeti.

Evde Yardımcı Hizmeti

Ev işlerinizde günlük olarak yapılması gereken yemek, ütü, temizlik ve benzeri diğer işlerin çalışan veya ev hanımlarının üzerinde olduğunu düşünürsek, bu işlerin altından kalkmak hiç de kolay değildir.

Özel Hemşirelik Hizmeti

Kişiye özel hizmet sunan özel hemşirelerin tümü özel hemşire olarak adlandırılmaktadır.

Temizlik Personeli

Ev, ofis, büro, villa, inşaat sonrası, dış cephe v.b. tüm yaşam alanlarınızın temizliği için personel desteği sağlayabiliriz.

Ev Öğretmenleri

Bir ev öğretmeni temelde çocuğunuza ev ortamında eğitim veren kişidir. Görev tanımı ve sahip olması gereken özellikler sizin ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre değişir.

Aşçı ve Garson Kiralama

Aşçı ve garson kiralama ihtiyaçlarınızı özel bir şekilde gidermek ve özel zamanlarınızı en güzel şekilde gerçekleştirmeniz için uzman personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Ofis ve Büro Personeli

Ofis ve Büro Personeline mi ihtiyacınız var ? İşletmeniz için en yetkin çalışma arkadaşını size sunabiliriz.

Fizyoterapist

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon alanında eğitim almış fizyoterapistler tarafından hastalıların tanısı konulmakta ve hastalara özel bir tedavi planı hazırlanmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?